Mysticum.pl opinie Mysticum

Proszę o opinie na temat rytualistów / osób odprawiających uroki miłosne
Grażyna
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 06, 2021 7:35 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Grażyna »

Marylka31, jestem ciekawa jak to zakończy się u Ciebie. Ode mnie 1,5 miesiąca temu odszedł męzczyzna z którym byłam przez prawie 5 lat i teraz chciałabym bardzo, aby on wrócił. Myslę o zamówieniu spętania miłosnego z mysticum.
Marylka31
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 11, 2021 6:30 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Marylka31 »

Wróciliśmy do siebie 4 lipca, jestem mega szczęśliwa. Na początku sierpnia jedziemy na wakacje, wrócił mi życiowy optymizm:)
Coria
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 13, 2021 9:35 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Coria »

Witam wszystkich. Czy ktoś jeszcze korzystał ze strony mysticum.pl? Szczególnie interesuje mnie opinia na temat rytuału odcięcia dwóch osób. Będę wdzięczna za odpowiedzi.
Dorota
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 13, 2021 2:33 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Dorota »

Spętanie miłosne zadziałało. Zamówiłam w październiku poprzedniego roku, ponieważ zostawił mnie mężczyzna, z którym byłam przez dwa lata. Po tym jak odszedł ode mnie nie potrafiłam dojść do siebie. Spętanie działało powoli, najpierw odnowiliśmy kontakt, a potem zaczęliśmy spotykać się, na początku na luzie. Potem na poczatku stycznia, on zaproponował, abysmy zostali ponownie para. Jak na razie układa się nam dobrze, mam nadzieję, że tak pozostanie.
ewa
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 13, 2022 9:02 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: ewa »

Witam. Rytuał egipski przyniósł rezultaty. Powodem ze skorzystania z rytuału było to że zostawił mnie mężczyzna po 2 latach związku. Odszedł, bo znudził się mną. Nie powiedział tego wprost, ale widziałam po nim, kiedy ze mną zrywał, że ma mnie dość i nasz związek przestał mu odpowiadać. Przez 2 tygodnie po jego odejściu nie umiałam pozbierać się. Nie chciało mi się wstawać rano z łózka, każda czynność sprawiała mi trudności. Wszystko przestało mnie cieszyć, bardzo za nim tęskniłam. To było powodem decyzji, żeby skorzystać z rytuału egipskiego. Zgadzam się z kilkoma osobami które wpisały się przede mną, że rytuał daje świetne rezultaty. W moim przypadku, pojawiły się niespodziewanie. Po 6 tygodniach od zamówienia, on postanowił odnowić ze mną kontakt, i już po kilku spotkaniach, przeprosił mnie za to, że mnie porzucił i zaproponował, żebyśmy zostali ponownie parą. Polecam rytuał każdemu kto ma problem miłosny. Pozdrawiam.
antena
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 21, 2022 4:01 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: antena »

Spętanie miłosne przyniosło świetne efekty. Zamówiłam, bo chciałam zeby wrócił do mnie facet, który zostawił mnie ponieważ jego rodzice byli od początku przeciwni naszej relacji. Ciągle mieszali między nami, a on nie potrafił sie im mocniej przeciwstawić. Doprowadziło to do rozpadu naszego związku. Ja cały czas byłam zakochana i dlatego skorzystałam z magii miłosnej. Po spętaniu sytuacja zaczęła się stopniowo poprawiać. Najpierw odnowiliśmy kontakt i zaczęliśmy ponownie spotykać się ze sobą. Po około dwóch miesiącach takich spotkań, on do mnie wrócił. Potrafi przeciwstawić się swoim rodzicom i mieć własne zdanie. Jestem optymistką co do naszej wspólnej przyszłości.
daria
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 03, 2022 8:39 am

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: daria »

Polecam rytuał egipski z mysticum.pl. Zamówiłam w połowie grudnia poprzedniego roku, ponieważ opuścił mnie mężczyzna z którym byłam przez prawie dwa lata. Zostawił mnie dlatego, że przestaliśmy się dogadywać. Ja próbowałam ratować nasz związek, ale on nie był zainteresowany. Stwierdził, że kłocimy się zbyt często i lepiej będzie jeśli zakończymy się ze soba zadawać. Po tym jak mnie zostawił, czułam się fatalnie i bardzo mocno tęskniłam. Brakowało mi jego obecności. To sprawiło, że zaczęłam poszukiwać sposobów na to, żeby go odzyskać. Trafiłam na artykuły o tematyce magii miłosnej. Po przeanalizowaniu kilkudziesięciu artykułów i stron internetowych doszłam do wniosku, że zamówię rytuał egipski z mysticum.pl. Po zakończeniu rytuałów dostałam zdjęcia jako dowód odprawienia rytuałów. Zdjęcia spodobały mi się i dodały wiarę w to, że rytuał powiedzie się. Po miesiącu od zakończenia pojawiły się pierwsze efekty- mężczyzna odnowił ze mną kontakt. Zaczęliśmy pisać ze sobą, a potem ponownie spotykać się. Po kilkunastu spotkaniach w luźniejszej atmosferze, on sam poprosił mnie o to, żebyśmy ponownie zostali parą, na co ja zgodziłam się. Póki co potrafimy się dogadać, liczę na trwałość rezultatów.
Mesztka
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 03, 2022 11:03 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Mesztka »

Spętanie miłosne pomogło w mi odzyskaniu mężczyzny, który zostawił mnie kilka miesięcy temu. Przez pierwszy miesiąc od zakończenia rytuałów nie działo się nic nadzwyczajnego, ale potem krop po kroku było coraz lepiej. Zaczęliśmy na nowo spotykać się i po kilkunastu spotkaniach znowu zostaliśmy parą. Jesteśmy ponownie ze sobą prawie 2 miesiące i jest między nami w porządku. Pozdrawiam.
Erena
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 04, 2022 8:29 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Erena »

Rytuał egipski zadziałał po prawie 11 tygodniach oczekiwania. Przyznaje, że miałam czasami momenty zwątpienia, ale na szczęście rytuał przyniósł rezultaty. Od 3 tygodni ponownie jestem ze swoim ukochanym.
eliss
Posty: 1
Rejestracja: sob lis 12, 2022 1:06 am

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: eliss »

Chciałam się podzielić swoją opinią o spętaniu miłosnym. Zamówiłam bo byłam w dosyć trudnej sytuacji miłosnej. Zostawił mnie mężczyzna z którym planowałam przyszłość. Nie wiedziałam, co mam zrobić żeby go odzyskać i dlatego zdecydowałam się na magię miłosną. Rytuał przyniosł efekt już po 5 tygodniach, on sam poprosil mnie żebym do niego powrocila. Jestem zadowolona z rezultatów i polecam.
ODPOWIEDZ