Mysticum.pl opinie Mysticum

Proszę o opinie na temat rytualistów / osób odprawiających uroki miłosne
Wika
Posty: 4
Rejestracja: wt lut 16, 2021 12:47 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Wika »

U Was już są efekty, a ja nadal czekam. Zaczynam się zastanawiać, czy zrobiłam dobrze wybierając rytuał egipski. Może lepiej było spróbować spętania miłosnego.
Wika
Posty: 4
Rejestracja: wt lut 16, 2021 12:47 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Wika »

W tym tygodniu spotkaliśmy się dwa razy. Strszanie licze na to, że powrót jest już blisko:) Szczerze to wyczuwam.
Marylka31
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 11, 2021 6:30 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Marylka31 »

6 dni temu został zakończony w mojej intencji rytuał miłosny na konkretną osobę. Będę starać się pisać o efektach. Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że w trakcie odprawiania rytuałów czułam się trochę inaczej, tzn. miałam trochę więcej energii niż zwykle. Teraz czuję się normalnie i czekam na rezultaty. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Marta
Posty: 3
Rejestracja: ndz lut 07, 2021 4:05 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Marta »

Wika i czy są już u Ciebie efekty?
Ja wciąż nie zamówiłam nigdzie uroku. Chcę to zrobić do końca kwietnia, ale nadal zastanawiam się nad właściwym wyborem.
Wika
Posty: 4
Rejestracja: wt lut 16, 2021 12:47 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Wika »

Cztery dni temu wróciliśmy do siebie:) Wyczuwałam że to się uda, bo przez ostatni miesiąc sprawy cały czas posuwały się do przodu:)
Mała
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 04, 2021 7:58 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Mała »

Marylka31, a jak wygląda Twoja sytuacja? Czy jesteś już w stanie określić czy rytuał działa?
Welon
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 09, 2021 8:37 am

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Welon »

Czy zamawiał ktoś rytuał na odnowienie relacji? Moje małżeństwo przeżywa kryzys, od ponad roku nie potrafię porozumieć się z mężem. Myślę o zamówieniu tego rytuału, ale jest bardzo mało opinii, zastanawiam sie czy warto.
Marylka31
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 11, 2021 6:30 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Marylka31 »

Moja sytuacja polepsza się i to jest faktem, ale nadal nie jest idealnie. Utrzymuję kontakt z byłym, spotkałam się z nim ostatni z jego inicjatywy, ale było to spotkanie po to żeby posmiać, porozmawiać i powspominać. Oby był to początek polepszania naszych relacji.
Alicja
Posty: 1
Rejestracja: pt maja 07, 2021 8:50 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Alicja »

Marylka i jest u Ciebie rozwija się sytuacja? Chcę skorzystać z rytuału egipskiego, jestem ciekawa jakie będę u Ciebie rezultaty,
Marylka31
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 11, 2021 6:30 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Marylka31 »

Myślę że będzie dobrze. Spotykamy się często, piszemy do siebie prawie codziennie. Jutro także jesteśmy umówieni na spotkanie:)
ODPOWIEDZ