Mysticum.pl opinie Mysticum

Proszę o opinie na temat rytualistów / osób odprawiających uroki miłosne
Elżbieta29
Posty: 41
Rejestracja: sob sty 16, 2021 7:39 pm

Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Elżbieta29 »

Proszę o opinie na temat strony mysticum.pl
afrodyta
Posty: 2
Rejestracja: pt sty 22, 2021 9:36 am

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: afrodyta »

Jestem dwa tygodnie po spętaniu miłosnym. Postaram się dzielić informacjami o postępach.
Adrianna
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 27, 2021 9:54 am

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Adrianna »

Na początku stycznia miałam odprawiony rytuał egipski. Moja sytuacja jest dość ciężka, ale jakiś tam kontakt z byłbym chlopakiem utrzymujemy. Także będę w miarę możliwości informować o rezultatach rytuałów.
Marta
Posty: 3
Rejestracja: ndz lut 07, 2021 4:05 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Marta »

Witam. I jak tam u Was? Coś się zmieniło? Także zastanawiam się nad rytuałem z mysticum.pl.
Nowa
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 09, 2021 9:51 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Nowa »

Rytuał w mojej intencji zakończył się 5 tygodni temu. W tym czasie relacja z byłym mężczyzną lekko poprawiła się. Jednak nadal nie jesteśmy parą. Jeśli coś się zmieni, to na pewno napiszę.
Wika
Posty: 4
Rejestracja: wt lut 16, 2021 12:47 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Wika »

Niedawno miałam odprawiany rytuał egipski. Ja także postaram się pamiętać o tym forum i regularnie pisać o efektach.
Adrianna
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 27, 2021 9:54 am

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Adrianna »

Moja relacja z ukochanym facetem, zdecydowanie poprawiła się. Spotykamy sie i normalnie rozmawiamy. Ogromnie liczę na to, że już niedługo wrócimy do siebie. Przyznam że czuję podskórnie że powinno być dobrze. Oby.
Marta
Posty: 3
Rejestracja: ndz lut 07, 2021 4:05 pm

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Marta »

Dzięki za odpowiedź. Jeżeli coś więcej zmieni się w Twojej relacji to poinformuj nas o tym.
Adrianna
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 27, 2021 9:54 am

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: Adrianna »

Witam wszystkich ponownie. 7 marca powróciliśmy do siebie:):) Jestem niesamowicie szczęśliwa. Pozdrawiam i Wam także życzę odzyskania ukochanej osoby.
afrodyta
Posty: 2
Rejestracja: pt sty 22, 2021 9:36 am

Re: Mysticum.pl opinie Mysticum

Post autor: afrodyta »

Mężczyzna wrócił do mnie 4 dni temu. Będę szczera- w pewnym momencie zaczęłam wątpić w to, czy urok zadziała. Kolejne tygodnia mijały, a moja relacja z ukochanym nie poprawiała się. Dopiero na początku marca, niespodziewanie odezwał się do mnie, a potem wszystko potoczyło się szybko. Jestem niezmiernie szczęśliwa:)
ODPOWIEDZ